KVĚTEN A ČERVEN SE SUUDEM

cerven2019s

V prvé řadě moc děkujeme divákům, kteří nám včera vytvořili absolutně úžasnou atmosféru na repríze hry „CO SE STALO S JAMIEM?“! Byli jste fantastičtí a nás to neuvěřitelně pozitivně nabilo! Jamieho hrajeme znovu až 12. října, ale do prázdnin pro vás máme dvě dost suprózní nabídky!

11. 5. 2019 od 14:00:
SUUD pořádá příští sobotu Jarní Fashion Bazar! Z tisíců kusů oblečení jsme pro vás vybrali jen ty nejlepší, skvělé, módní – trička, halenky, šátky, kabelky, kabáty, kalhoty, bižuterii, bundy….prostě všelijaké peckovní kousky! Od 14:00 se otevřou brány divadla a holky, ženy i dámy všeho věku si můžou přijít nakoupit za docela symbolické ceny. Výtěžek půjde kompletně na podporu našeho milovaného Divadlo BARKA, otevřený kulturní prostor Ligy vozíčkářů. Tak přijďte, ať se stylově a levně oháknete a ještě pomůžete diiiivadlu.

22. 6. 2019 v 19:00:
To pro vás máme reprízu naší hororové komedie PUSŤTE MLHU! Scénárista James Hudson a herečka Susan Hardingová v ní řeší doooost podezřelé vraždy, které se dějí při natáčení filmu Zásnuby s hrůzou. Takže kdo se chce bát, zasmát a vidět upíry, vlkodlaky a monstra, může si už teď rezervovat vstupenky na e-mailu: divadlosuud@gmail.com

Těšíme se na vás!